ECS-HCMPI-0402LRQ-2R0M-T
MFR.Part #
ECS-HCMPI-0402LRQ-2R0M-T
JLCPCB Part #
C17312685
Description
23.3mΩ 2uH 5A 8.2A AEC-Q200 ±20% 0402 Power Inductors ROHS