ECS-HCMPI-0402LRQ-1R0M-T
Extended
Manufacturer
ECS
MFR.Part #
ECS-HCMPI-0402LRQ-1R0M-T
JLCPCB Part #
C17441012
Package
0402
Description
11.7mΩ 11A 1uH 8A AEC-Q200 ±20% 0402 Power Inductors ROHS