ECS-HCMPI-0402LRQ-2R2M-T
MFR.Part #
ECS-HCMPI-0402LRQ-2R2M-T
JLCPCB Part #
C17221745
Description
2.2uH 23.5mΩ 4.8A 8A AEC-Q200 ±20% 0402 Power Inductors ROHS