ECS-HCMPI-0402LRQ-1R5M-T
MFR.Part #
ECS-HCMPI-0402LRQ-1R5M-T
JLCPCB Part #
C17491924
Description
1.5uH 15.8mΩ 6.7A 9.1A AEC-Q200 ±20% 0402 Power Inductors ROHS