ECS-80-18-10X
MFR.Part #
ECS-80-18-10X
JLCPCB Part #
C2636193
Package
DT-310
Description
-10℃~+60℃ 100Ω 18pF 8MHz ±50ppm ±50ppm DT-310 Crystals ROHS