ECS-150-18-4XEN
MFR.Part #
ECS-150-18-4XEN
JLCPCB Part #
C6611787
Package
HC-49US
Description
-40℃~+85℃ 15MHz 18pF 40Ω ±30ppm ±50ppm HC-49US Crystals ROHS