ECS-250-18-4XEN
MFR.Part #
ECS-250-18-4XEN
JLCPCB Part #
C5727309
Package
HC-49US
Description
-40℃~+85℃ 18pF 25MHz 30Ω ±30ppm ±50ppm HC-49US Crystals ROHS