ECS-100-18-4-DN
MFR.Part #
ECS-100-18-4-DN
JLCPCB Part #
C5682951
Package
HC-49US
Description
-40℃~+85℃ 10MHz 18pF 60Ω ±100ppm ±30ppm HC-49US Crystals