ECS-120.003-18-1
MFR.Part #
ECS-120.003-18-1
JLCPCB Part #
C6611755
Package
HC-49U
Description
-10℃~+70℃ 12.000393MHz 18pF 30Ω ±30ppm ±50ppm HC-49U Crystals