WCLA1005V1-1R2-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
WCLA1005V1-1R2-R
JLCPCB Part #
C3223586
Package
0402
Description
1.2nH 135mΩ 640mA AEC-Q200 ±10% 0402 Power Inductors ROHS