HCM1A1305-1R8-R
MFR.Part #
HCM1A1305-1R8-R
JLCPCB Part #
C2456083
Package
SMD,13.3x12.2mm
Description
1.8uH 16A 20A 4mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,13.3x12.2mm Power Inductors ROHS