WCLA1005V1-1R0-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
WCLA1005V1-1R0-R
JLCPCB Part #
C3222337
Package
0402
Description
1.36A 1nH 45mΩ AEC-Q200 ±10% 0402 Power Inductors ROHS