WCLA1005V1-1R8-R
MFR.Part #
WCLA1005V1-1R8-R
JLCPCB Part #
C3221163
Package
0402
Description
1.04A 1.8nH 70mΩ AEC-Q200 ±10% 0402 Power Inductors ROHS