SMBJE15CAH
MFR.Part #
SMBJE15CAH
JLCPCB Part #
C3714927
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 15V 16.7V 1uA 24.4V 24.6A 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS