SMBJE51CAH
MFR.Part #
SMBJE51CAH
JLCPCB Part #
C3706869
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 51V 56.7V 600W 7.3A 82.4V Bidirectional TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS