HCM1A2213V2-820-R
MFR.Part #
HCM1A2213V2-820-R
JLCPCB Part #
C2618821
Package
SMD,22.5x22mm
Description
29.9mΩ 7A 82uH 9.5A AEC-Q200 ±20% SMD,22.5x22mm Power Inductors ROHS