HCM1A2213V2-150-R
MFR.Part #
HCM1A2213V2-150-R
JLCPCB Part #
C17557192
Package
SMD,22.5x22mm
Description
15uH 17A 24A 6mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,22.5x22mm Power Inductors ROHS