HCM1A2213V2-4R7-R
MFR.Part #
HCM1A2213V2-4R7-R
JLCPCB Part #
C17203516
Package
SMD,22.5x22mm
Description
1.85mΩ 33A 37A 4.7uH AEC-Q200 ±20% SMD,22.5x22mm Power Inductors ROHS