HCM2213V2-820-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
HCM2213V2-820-R
JLCPCB Part #
C17305577
Package
SMD,22.5x22mm
Description
34.3mΩ 7A 82uH 9.5A ±20% SMD,22.5x22mm Power Inductors ROHS