FP1010R3-R150-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
FP1010R3-R150-R
JLCPCB Part #
C17615186
Package
SMD,9.6x6.4mm
Description
0.145mΩ 150nH 60A 78A ±10% SMD,9.6x6.4mm Power Inductors ROHS