PTR016V0700-BK
MFR.Part #
PTR016V0700-BK
JLCPCB Part #
C2618465
Description
-40℃~+85℃ 100A 11.9A 16V 20mΩ 35s 3W 6mΩ 7A 插件 Resettable Fuses ROHS