FP1010R3-R180-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
FP1010R3-R180-R
JLCPCB Part #
C17645020
Package
SMD,9.6x6.4mm
Description
0.145mΩ 180nH 49A 78A ±10% SMD,9.6x6.4mm Power Inductors ROHS