FP1005R1-R10-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
FP1005R1-R10-R
JLCPCB Part #
C2454056
Package
SMD,10.2x7mm
Description
0.39mΩ 100nH 53A 73A ±10% SMD,10.2x7mm Power Inductors ROHS