FP1005R2-R10-R
MFR.Part #
FP1005R2-R10-R
JLCPCB Part #
C2639605
Package
SMD,10.2x7mm
Description
0.47mΩ 100nH 50A 73A ±10% SMD,10.2x7mm Power Inductors ROHS