EXL1V0605-3R3-R
MFR.Part #
EXL1V0605-3R3-R
JLCPCB Part #
C3223609
Package
SMD,7.2x6.9mm
Description
10A 10A 12.5mΩ 3.3uH ±20% SMD,7.2x6.9mm Power Inductors ROHS