EPM6051V-05R-200SR
MFR.Part #
EPM6051V-05R-200SR
JLCPCB Part #
C6191303
Package
SIP,11.7x6mm
Description
1 1W 1kV 200mA 4.5V~5.5V 5V 78% SIP,11.7x6mm Isolated Power Modules ROHS