EPM6052V-05R-200SR
MFR.Part #
EPM6052V-05R-200SR
JLCPCB Part #
C5729579
Package
DIP,19.7x6mm
Description
1 1W 200mA 3kV 4.5V~5.5V 5V 79% DIP,19.7x6mm Isolated Power Modules ROHS