EPM6051V-05R-200SH
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
EPM6051V-05R-200SH
JLCPCB Part #
C7273047
Package
SIP,11.7x6mm
Description
1 200mA 4.5V~5.5V 5V 78% SIP,11.7x6mm DC-DC Power Modules ROHS