BK-S505H-V-16-R
MFR.Part #
BK-S505H-V-16-R
JLCPCB Part #
C3160736
Package
Plugin,D5.5xL21.1mm
Description
-55℃~+125℃ 16A 200A 400V 500V Ceramic Tube Fuse Plugin,D5.5xL21.1mm Disposable fuses ROHS