15KPE48A
MFR.Part #
15KPE48A
JLCPCB Part #
C3701621
Description
-55℃~+175℃ 15kW 194.3A 2uA 48V 53.3V 77.7V TVS Unidirectional 插件,D8.6xL8.6mm ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS