15KPE33A
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
15KPE33A
JLCPCB Part #
C3702307
Package
插件,D8.6xL8.6mm
Description
15kW 276.1A 2uA 33V 36.7V 54.7V TVS Unidirectional 插件,D8.6xL8.6mm ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS