15KPE17CA
MFR.Part #
15KPE17CA
JLCPCB Part #
C3711037
Description
-55℃~+175℃ 15kW 17V 18.9V 29.3V 515.4A 5mA Bidirectional TVS 插件,D8.6xL8.6mm ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS