EPM6241V-12R-084SR
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
EPM6241V-12R-084SR
JLCPCB Part #
C6034110
Package
SIP,11.7x6mm
Description
1 12V 1W 1kV 21.6V~26.4V 80% 84mA SIP,11.7x6mm Isolated Power Modules ROHS