15KPE20A
MFR.Part #
15KPE20A
JLCPCB Part #
C3707653
Description
-55℃~+175℃ 1.5mA 15kW 20V 22.2V 34.3V 440.2A TVS Unidirectional 插件,D8.6xL8.6mm ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS