6KPE26AH
MFR.Part #
6KPE26AH
JLCPCB Part #
C3714988
Description
-55℃~+175℃ 156.8A 26V 28.9V 42.1V 5uA 6.6kW TVS Unidirectional 插件,D8.6xL8.6mm ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS