15KPE40A
MFR.Part #
15KPE40A
JLCPCB Part #
C3714581
Description
15kW 229.5A 2uA 40V 44.4V 65.8V TVS Unidirectional 插件,D8.6xL8.6mm ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS