15KPE30A
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
15KPE30A
JLCPCB Part #
C3700121
Package
插件,D8.6xL8.6mm
Description
15kW 15uA 297.8A 30V 33.3V 50.7V TVS Unidirectional 插件,D8.6xL8.6mm ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS