15BJ6-5CAH
MFR.Part #
15BJ6-5CAH
JLCPCB Part #
C3703345
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 12V 134A 150uA 6.5V 7.78V Bidirectional TVS SMB-F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS