15BJ6-5AH
MFR.Part #
15BJ6-5AH
JLCPCB Part #
C3711844
Description
1.5kW 11.2V 134A 150uA 6.5V 7.22V TVS Unidirectional SMB-F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS