15BJ22CAH
MFR.Part #
15BJ22CAH
JLCPCB Part #
C3700697
Description
1.5kW 1uA 22V 24.4V 35.5V 42.3A Bidirectional TVS SMB-F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS