15BJ6-0CAH
MFR.Part #
15BJ6-0CAH
JLCPCB Part #
C3702905
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 10.3V 145.6A 250uA 6V 7.22V Bidirectional TVS SMB-F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS