MKP62-275V563KP10
MFR.Part #
MKP62-275V563KP10
JLCPCB Part #
C48031130
Package
Plugin,P=10mm
Description
275V 56nF X2 ±10% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS