CBB21-400V/115JP15
Extended
Manufacturer
Dongtong
MFR.Part #
CBB21-400V/115JP15
JLCPCB Part #
C19185633
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1.1uF 400V Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS