MKP25-520V/225KP27.5
Extended
Manufacturer
Dongtong
MFR.Part #
MKP25-520V/225KP27.5
JLCPCB Part #
C2982857
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 2.2uF 520V ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS