MKP62-275V824KP15
MFR.Part #
MKP62-275V824KP15
JLCPCB Part #
C48031488
Package
Plugin,P=15mm
Description
275V 820nF X2 ±10% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS