MKP62-275V154KP10
MFR.Part #
MKP62-275V154KP10
JLCPCB Part #
C48031491
Package
Plugin,P=10mm
Description
150nF 275V X2 ±10% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS