SMF4L28CA-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMF4L28CA-7
JLCPCB Part #
C5923997
Package
DO-219AA
Description
-55℃~+175℃ 28V 31.1V 400W@10/1000us 45.4V 500nA 8.8A Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-219AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS