DMN10H220L-7
MFR.Part #
DMN10H220L-7
JLCPCB Part #
C102615
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.3W 1.6A 100V 17pF 2.5V 250mΩ@4.5V 401pF 8.3nC@10V N-Channel SOT-23 MOSFETs ROHS