DM6W17A-13
MFR.Part #
DM6W17A-13
JLCPCB Part #
C1983713
Description
-55℃~+175℃ 10uA 167A@10/1000us 17V 20.9V 27.6V 4.6kW@10/1000us TVS DO-218 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS