DM6W22AQ-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DM6W22AQ-13
JLCPCB Part #
C1974373
Package
DO-218
Description
-55℃~+175℃ 10uA 130A@10/1000us 22V 26.9V 35.5V 4.6kW@10/1000us TVS Unidirectional DO-218 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS